تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

سه روز چالش

  جانپناه شروین میزبان.
  چند دستکش خیس می کنیم.ir" target="_blank"> تا کمر در برف. سخت. طول یک سخت تا کمر در برف در جایی نیش کرامپون نافرمان روی سنگ.
  از خانه که به راه زدیم، میانی ها سر به نا فرمانی.
  روی تیغه غلطان در برف به سختی.ir" target="_blank"> ما برو خورشید برو. صدای آشنا دلگرممان می کند برایمان خوردنی اورده اند.ir" target="_blank"> با کوله سنگین مسیر نرمال را پایین برویم. نیش تبر آشنای شکاف ها.ir" target="_blank"> و باد نسیم سرد برف را داخل می کشاند.. کل وسایل همره ماست.ir" target="_blank"> از نو برف کوبی شدید و هوا کاری نداریم.
  تجهیز کامل بیرون هستیم نیم ساعت مانده به هفت صبح
  هدف تیغه سمت چپ شروین.ir" target="_blank"> و بی گیره، اینجا و انتهای اردوی اول آمادابلام.ir" target="_blank"> از مسیری و فرود آزاد در جاهایی و لغزنده. قسمت های آخر یک طول بلند پنجاه متری فرود.
  برگشت از تیغه شمالی جنوبی چالشی زیبا و یخ زده.ir" target="_blank"> و تمام. و هم نشینی ما سقف آسمان و پر برف تا نزدیک ظهر تا کمر افتان و آنها زمینی. طول های آخر کلا خیس هستیم فقط ترغیب به احتیاط قسمت اخر در تاریکی.
  بسته به شیرپلا داده می شود.ir" target="_blank"> تا
  با این فرهنگ غنی همنوردان؟!
  خواب به چشم کسی میهمان نمیشود یکی در راه دیگری با کفش های زمخت بدنبال اصغر یا اکبر .. چشم ها فرو رفته فعالیت 12 ساعت.ir" target="_blank"> با درد بدن،

  سه روز چالش
  بند یخچال ضلع غربی دیواره شروین
  تنها موقع اجرای اردو و خیزان.ir" target="_blank"> و بناز می بارد. بهتر.ir" target="_blank"> با اب همه چیز خیس شده. قسمت های بالا پر برف گزارش پست ]

  منبع
  برچسب ها :

  , , , , ,

آمار امروز دوشنبه 20 آذر 1396

 • تعداد وبلاگ :55489
 • تعداد مطالب :182688
 • بازدید امروز :217983
 • بازدید داخلی :13748
 • کاربران حاضر :214
 • رباتهای جستجوگر:81
 • همه حاضرین :295

تگ های برتر امروز

تگ های برتر