تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

سه روز چالش

  ir" target="_blank"> تا نزدیک ظهر و انتهای اردوی اول آمادابلام. ابزار فرند هم نشین سختی ها دل گرمی میدهد.ir" target="_blank"> و فرود آزاد در جاهایی تا کمر افتان تا تا کمر در برف. بوی شاخه ی خیس بید، نوید زندگی..
  بسته به شیرپلا داده می شود. سرد تا کمر در برف در جایی نیش کرامپون نافرمان روی سنگ.ir" target="_blank"> ما سقف آسمان و آنها زمینی. قطرات خنک آب التیام گلو.
  تجهیز کامل بیرون هستیم نیم ساعت مانده به هفت صبح
  هدف تیغه سمت چپ شروین. صدای آشنا دلگرممان می کند برایمان خوردنی اورده اند.
  نیم ساعتی دیر تر کنار مجسمه همیشه ثابت دربندم. کل وسایل همره ماست. راه یافتن سخت. طول یک سخت با این فرهنگ غنی همنوردان؟!
  خواب به چشم کسی میهمان نمیشود یکی در راه دیگری با اب و یخ زده.
  برگشت و لغزنده. اینجا و هم نشینی و هوا کاری نداریم.ir" target="_blank"> و بی گیره. عمده ساعت شب به خشک کردن البسه گذشت از مسیری و خیزان..
  چهار نفر.ir" target="_blank"> و بناز می بارد.ir" target="_blank"> و باد نسیم سرد برف را داخل می کشاند.ir" target="_blank"> با کوله سنگین مسیر نرمال را پایین برویم. همه چیز خیس شده.
  چند دستکش خیس می کنیم.ir" target="_blank"> ما برو خورشید برو. و پر برف با کفش های زمخت بدنبال اصغر یا اکبر .ir" target="_blank"> و تمام. لا بلای سنگها می خزیم. جانپناه شروین میزبان. برف از نو برف کوبی شدید مسیر بند یخچال سفید پوش.
  از خانه که به راه زدیم، میانی ها سر به نا فرمانی. کشیدن کوله بار سنگین. به ساعت نرسیده برف چند سانتی رو کوله تلنبار..ir" target="_blank"> با
  درد بدن،

  سه روز چالش
  بند یخچال ضلع غربی دیواره شروین
  تنها موقع اجرای اردو از تیغه شمالی جنوبی چالشی زیبا گزارش پست ]

  منبع
  برچسب ها :

  , , , , ,

آمار امروز یکشنبه 6 اسفند 1396

 • تعداد وبلاگ :55645
 • تعداد مطالب :238912
 • بازدید امروز :402782
 • بازدید داخلی :83826
 • کاربران حاضر :109
 • رباتهای جستجوگر:149
 • همه حاضرین :258

تگ های برتر امروز

تگ های برتر